İller İdaresi Genel Müdürlüğü Muhtarlar Daire Başkanı Şefik Aygöl ”Devletimiz artık muhtarlarını önemsiyor”

Paylaş

MUHTARHABERLERİ.COM Genel Yayın Yönetmeni Ömer Erim Baştimar ve Reklam ve halklailişkiler Müdürü Nüket Hoton, Vilayetler Hizmet Birliği Genel Sekterliği görevine atanan, İller İdaresi  Genel Müdürlüğü Muhtarlar Daire Başkanlığını da  yürüten Şefik Aygöl’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Baştimar, Aygöl’e muhtarhaberleri.com haber sitesi hakkında bilgi sundu.

Ziyarette konuşan Aygöl, basının önemine değinerek, valilik ve kaymakamlık yaptığı bölgelerde basınla iyi ilişkiler geliştirmeye özen gösterdiğini  ifade etti.

”Kim hangi işi yapıyorsa, hedefinde devlete ve halka hizmet olmalıdır” diyen Aygöl şunları söyledi:

”Bizler bize verilen görevi en iyi şekilde yapmalıyız. Devir aldığımız noktaları veya oraya emek vermiş kişileri eleştirmek yerine, yapılmayan hizmetleri yapmak veya yapılanların üstüne yenilerini, eklemekle görevliyiz. Bu bilinçle çalışıldığında zaten başarı da gelecektir,hizmette. Devlet büyüklerimiz de zaten bu esasa göre bizlere görev vermişlerdir.”

Muhtarlara ilişkin güzel çalışmalara ve projelere de imza atıldığını belirten Aygöl,” Maalesef şimdiye kadar hep ötelenmiş muhtarlık müesesesi, fakat sayın cumhurbaşkanımızın önemsemesiyle şimdi hakkettikleri değeri almaya başladı.” dedi.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir