muhtarhaberleri.com’a ödül

Paylaş

İmaj Medya Grup ve Harman radyonun ” Yılın En İyileri Ödül Töreni”  yapıldı. Ödül töreninde www.muhtarhaberleri.com’a ”Yılın En Başarılı Sektörel Haber Sitesi Ödülü” verildi.

Yenimahalle Belediyesi İlk adım Salonu’nda gerçekleştirilen törene siyaset ve sanat dünyasından çok sayıda davetli katıldı.

www.muhtarhaberleri.com Genel Yayın Yönetmeni  Ömer Erim Baştimar Anadolu Ajansı’ndan emekli olduktan sonra muhtarhaberleri.com’u kurduğunu belirterek, hiç bir siyasi partiden reklam almadıklarını söyledi.

Baştimar, haber sitesine  sahip çıkan, destekleyen muhtarlara ve çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.

Ödül töreninden önce konuşan İmaj Medya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Yüce, ödül alan siyasetçilerin, gazetecilerin, sanatçıların ve sivil toplum kuruluşlarının,  Radyo harman ve haber portalları www.enerjihaber.com, www.mansethaber.com ile  www.kampushaber.com takipçileri tarafından belirlendiğini söyledi.

Yüce, ” Medya grubumuz,Türkiye’ye  emek veren, işini dürüst yapan herkesin yanındadır. Gazeteciliği 30 yıla aşkın bir süredir bu zihniyetle tam bağımsız olarak yaptık, bundan sonra da aynı şekilde devam edeceğiz.” dedi.

 

Ödüllerin verilmesinin ardından sanatçı Onur Akın ve çok sayıda sanatçı misafirlere dinleti sundu.

Ödül töreninde Harman FM Radyo 88.6’nın  Genel Yayın Yönetmeni İrem Yüce ve çalışma arkadaşları misafirlerle yakından ilgilendi.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir