Muhtar Şenay Çobanoğlu ”Halka Hizmet Hakka Hizmettir”

Paylaş

Şenay Çobanoğlu, Musallabağları Mahalle Muhtarılığı için  yeniden aday oldu.

4 dönemdir Musallabağları muhtarlığı yapan Şenay Çobanoğlu, 31 Mart’taki yerel seçimlerde yeniden  aday olduğunu açıkladı.

Geçtiğimiz dönemlerde muhtarlık görevini layıkıyla  yerine getirdiğini söyleyen Çobanoğlu, bugüne kadar yaptığı çalışmaları şu şekilde aktardı:

”Mahallemizde ikamet eden sakinlerimizin, aileleriyle ve çocuklarıyla birlikte istifade edecekleri (Asmalı Park) içerisine zemine çim halı, çocuk oyun park alanı , otopark ,içme suyu çeşmesi , süs havuzu yaptırdık Vatandaşlarımızın hizmetlerini daha kolay, güvenli ve sağlıklı bir şekilde alabilmeleri için, bir muhtarlık ofisi ve  emekli mahalle sakinlerimiz için  emekli lokali inşaa ettirdik.

Ulaşım sıkıntısını çözebilmek adına şehir merkezine minibüs güzergahı koydurduk, Alt yapı sorunlarını hallettik, Cami önüne iki küçük kamelyalı park ve yine mahalle içine spor aletlerinin bulunduğu alanı yaptırdık.

Mahalle içinde estetik açıdan kötü görünen binaları yıktırdık,mahalle içi sokaklar asfaltlandı ve binalarının önüne 23 araba kapasiteli otopark alanı yaptırdık,tehlike arz eden cadde köşelerine trafik lambası koydurduk.

Hava lojmanlarının içine spor sahası ve yol asfaltlama çalışması yaptırdık,eski muhtarlık binasının bir odasını yardımlaşma eşyalarının bulunduğu bir yer olarak kullanıyoruz.”

Muhtar Çobanoğlu  :

”Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır, çalışmalarımız devam etmektedir hizmetlerimizin yarım kalmaması adına tekrar muhtarlığa adayım ve mahalle sakinlerime çok teşekkür ediyorum.” dedi.

 

 1. Şenay Çobanoğlu dedi ki:

  Ülkemin muhtarları adına, muhtar haber com ailesini gönülden kutluyorum. İyiki varsınız. Bizimle beraber birlikte olmanızdan gurur ve onur duymaktayız.
  Emk Hv Asb Muhtar
  Şenay Çobanoğlu

  • Muhtar dedi ki:

   Teşekkür ederiz.

  • Kasım tekin dedi ki:

   Biz bu mahallerin çocuklarıyız Mahallemizin en şanlı en adaletli olan ŞENAY Çobanoğlu ya teşekkürlerimizi iletiriz Mahallemizin gelişmesi için yapacağız hizmetin devamını bekleriz.
   Kasım tekin

  • Muhtar dedi ki:

   sayın şenay çobanoğlu sizinde bizimle olduğunuzu görmek sevindirici teşekkur ediyor çalışma
   lrınızda basarılar diliyoruz.

 2. Kasım dedi ki:

  Muhtarımızın çocuklara yönelik yapmış olduğu hizmetlerden dolayı kendilerine bu mahalle çocukları olarak teşekkür ederiz
  Kasım tekin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir