Muhtar Ahmet Ali Ünüvar ”Mahallemde Hep Birlikte Daha Güzel Günlere”

Ahmet Ali Ünüvar Karaman Karamanoğlu Mehmetbey  Mahallesine 2.dönemdede muhtar oldu.

Karamanoğlu Mehmetbey Mahalle Muhtarı Ahmet Ali Ünüvar yaptığı başarılı hizmetlerin ardından, tekrar muhtarlığa seçilerek ”hizmet yapmaya” devam dedi.

Yaptıkları hizmetlerin, yapacaklarının teminatı olduğunu belirten Muhtar Ünüvar, Karamanoğlu Mehmetbey halkına kendisine duyduğu güvenden dolayı teşekkür etti.

Muhtar Ünüvar MUHTARHABERLERİ.COM’a şöyle konuştu:

”Mahallemiz bundan beş yıl önce çok kötü şartlarlardaydı ve bakımsızdı belediye ile mahalle arasında köprü görevi görerek hizmetlerimi yaptım.

Mahallemi çok seviyorum ve  yakından tanıyorum . Sorunları bilen çoğunu çözen ve çözecek olan biri olduğum için mahalle halkım beni bu göreve tekrar layık gördü.

Önceliğim mahallemdeki fakir ve yardıma muhtaç kişilere yardımcı olmaktır.Yine mahallemde birçok sokak lambaları , kaldırımlar ve yolların asfaltlanmasının yapılmasını sağladım. Mahallemize orta okul yapıldı spor tesisi , yeşil alan parklar yapıldı,mahallemizde bulunan caminin uygun olan kısmına küçük çocuklar için kreş yapıldı.

Mahalle sınırları içinde bulunan eski eser ve müzelerin tamirat ve tadilatı ile bizzat ilgileniyorum. Hizmetlerimizi saymakla biteremeyeceğim ve  hizmetlerimize devam edeceğim çünkü mahallem buna layık.

Beni tekrar bu mukaddes göreve getirdikleri için herkese teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum.”

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün