İbrahim Pamukçu, MUHTARHABERLERİ.COM  haber sitesi “biyografi”  bölümünde kendini  tanıttı

Paylaş

Susurluk   Göbel Mahalle Muhtarı Adayı İbrahim Pamukçu, MUHTARHABERLERİ.COM  haber sitesi “biyografi”  bölümünde kendini  tanıttı.

İşte kendi kalemiyle Pamukçu;

”1958 yılında Balıkesir ‘de dünyaya geldim. Beş yıl Göbel ilköğretim okulunu, Balıkesir’de Vakıflar Yurdunda yatılı   olarak Balıkesir Oruç Gazi Ortaokulunu ve Balıkesir Ticaret Meslek Lisesini bitirdim. Aynı zamanda Son Havadis Gazetesinde Mücahit Muhabir olarak görev aldım.1979-1981 yılında askerlik görevimi tamamladım. Orta  okul ve lise yıllarımda Balıkesir Esnaf sporda gençler de amatör olarak futbola başladım, Susurluk spor genç takımı ve Mustafa Kemal Paşa Tat Kavaklı sporda futbol oynadım.

Daha sonra askerlik dönüşü İstanbul Florya Polis Eğitim Merkezinde polislik mesleğine girdim. 1983 yılında ilk görev yerim      İstanbul Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliğinde Trafik Polisi olarak göreve başladım. Beş yıl İstanbul da görev yaptıktan sonra Şark görevine Kars’a atandım. Şark görevinden sonra Ankara’ya üç yıl sonra da Bursa Emniyet Müdürlüğüne atandım. Görev yaptığım yıllarda Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünü okuyarak 1999 yılında yüksek tahsilimi tamamladım. Bir kız bir oğlu olmak üzere iki çocuk babası , Bursa’da 17 yıl aralıksız görev yaptıktan sonra kendi isteğimle emekli oldum. Sivil hayata döndüğümde memleketim doğup büyüdüğüm şehre Susurluk Göbel mahallesine yerleştim. Susurluk’ta PAMUKÇU SİGORTA    acenteliği açarak halkımıza sivil hayatta esnaf olarak  hizmet etmeye başladım. Susurluk Ticaret Odasında Meclis Başkan Yardımcılığı görevine altı yıldır devam etmekteyim. Aynı zamanda altı yıldır Susurluk Tüketici Hakem Heyeti kurul üyesiyim. 2005 yılından bu yana Doğan Haber Ajansı  (D H A) Susurluk muhabiriyim. 2014 yerel seçimlerinde MHP den Susurluk Belediye Meclis üyeliğine seçildim. Halen İYİ parti Susurluk  Belediyesi  Meclis üyesi olarak görevimin başındayım. 2005 yılından bu yana Göbel Spor Kulübü başkanlığını yürütmekteyim.

Susurluk’ta emekli olduktan sonra sigorta acentalığı açarak mahallemin insanlarına hizmetime başladım.Göbel Mahallemizin dertleri ve çözümleri   için telofonum 7/24 açık olacaktır. Mahallemdeki herkes söz sahibi olacak ve hep birlikte mahallemize sahip cıkacağız.Mahalle halkımın ve mahallemin kamu kuruluşlarında,valilik,kaymakamlık,belediye ve sosyal yardım kuruluşlarında işleri varsa gerekli girişimlerde bulunup sorunlarını beraber çözmeye çalışacağız.
Mutlu ve huzurlu bir Göbel mahallesi için destek sizden güler yüzlü hizmet bizden olacaktır.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir