Altınoluk mutlaka ilçe olmalı

Paylaş

www.muhtarhaberleri.com Genel Yayın Yönetmeni Ömer Erim Baştimar Altınoluk Mahalle Muhtarı Aydın Türker”i makamında ziyaret etti.

muhtarhaberleri.com hakkında bilgi alan Türker,  çalışmalarında başarılar diledi.

Görüşmede, Altınoluk’ta başarılı çalışmalara imza attıklarını belirten muhtar Türker’i ” ama bu hizmetler yeterli olmuyor. Bir muhtarlığı aşan ciddi çalışmalara ihtiyaç duyulmaktadır. Altınoluk”un mutlaka ilçe olması lazım. İlçe olduğumuzda ancak hizmet halka gelebilecektir. Bu durumda uzaktan yönetim şekliyle hizmetler aksamaktadır. Bu yöntem büyükşehirler için belki uygun olabilir ama küçük yerlerde yönetimin uzaktan olması hizmetleri de zorlaştırıyor” dedi.

Altınoluk”un ilçe olması için geçen yıl topladıkları 50 bine yakın imzayı cumhurbaşkanlığına ulaştırdığını belirten Türker, içişleri bakanı Soylu ile de 2 kere görüştüğünü sözlerine ekledi.

  1. Edgar dedi ki:

    Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore.

  2. Edgar dedi ki:

    Et harum quidem rerum facilis est et expedita distinctio. Nam libero tempore, cum soluta nobis est eligendi optio cumque nihil impedit quo minus id quod maxime placeat facere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir