ADAYLARIN ÖZGEÇMİŞİNİ BU BÖLÜMDE YAYINLIYORUZ

Paylaş

Değerli,  Belediye Başkan Adaylarımız,  Meclis Üyesi   ve Muhtar Adaylarımız, özgeçmişinizi bu bölümde yayınlayarak, sizleri insanların yakından tanımasını sağlıyoruz.

Bu bölümde özgeçmişiniz yayınlandığı taktirde seçmenleriniz veya herhangi bir ilde yaşayan bir ardaşınız   Google isim ve soyadınızı yazdığında  siz   hemen bulabilecektir,

Bir   fotoğraf ve  kendinizi tanıtan yazıyı WHATSAPP haber hattımıza ulaştırmanız yeterli olacaktır.

WHATSAPP  HABER HATTI: 05326774267

MUHTARHABERLERİ.COM

  1. Şenay Çobanoğlu dedi ki:

    Dört dönemdir,ülkemizin büyük tahıl ambarı olan,Konya merkez ilçelerinden,Musallabağları mahalle muhtarları olarak görevimi sürdürmekteyim .
    Bu dönemler içersinde,sorumluğunu üstlendim mahallemizin,eksik kalan kanalizasyon borularını tamamladık. Mahalle sakinlerimizin,bulunduğu yerden,çarşı merkezine gidiş geliş ulaşım sorununu,gidermiş oldum. Mahalle sakinlerimizin oturduğu apartmanlara yakın,yirmi üç adar oto park yerini kilitli parke döşüyerek halkımızın hizmetine sunduk. Sokak lambalarını tümünü değiştirilerek,yeni metal elektirik direkleri dikerek,mahallemizin daha aydınlık olmasını sağladık. Ankara caddesine,iki adet butonlu trafik lambası koydurttum,halkımızın karşıdan karşıya sağlık ve kazasız belesız geçmesini sağladık. Ana caddeye üsttüne,elektirikli yürüyen üst geçit yaptırdım. Bir sağlık ocağı,ve donanımlı büyük bir park yaptırdım.

  2. Mehmet Nuri Dinler dedi ki:

    Mehmet Nuri Dinler Tislaki Mahalle muhtarıligi için yeniden aday , mahalle sakinleri yoğun talepleri üzerine hizmete devam Edip mahalle halkının her türlü Dilek ve temennileri bekler, saygı ve sevgilerimi sunarım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir